O společnosti Stavebniny Nasavrky

Stavebniny Na louce byly otevřeny 2.7.2012. Nejprve byla skladovacím prostorem stodola a její okolní zatravněný prostor-louka. Odtud pochází i název firmy. Dalším neopomenutelným původcem názvu je i samotná obec Louka, kde se stavebniny nacházely. Louka však nebyla sídlem firmy odjakživa. Zakladatel a současný majitel pan Tomáš Vodvárka svou podnikatelskou činnost začal již v roce 2009 a to dovozem cementu z Německa. Nejprve pro vlastní potřebu, později pro zvyšující se zájem o stavební materiál vznikla myšlenka obchodní činnosti. A jak poptávky rostly a pozemek u rodinného domu již nestačil pro skladování palet s materiálem, pronajal si v r.2010 halu v Holetíně. V té době vznikala i spolupráce s dodavateli a výrobci různého stavebního materiálu. Sortiment se postupem času rozšiřoval. Protože už Holetín neposkytoval dostatek venkovního prostoru, došlo na stěhování do Louky.

V roce 2014 se prodejní a skladovací plocha rozrostla o polovinu sousedního bývalého kravína, kde vznikla i prodejna s drobným sortimentem a doplňky. Později ke stavebninám v Louce i pobočka v Nasavrkách.

Od ledna 2018 musel být ukončen provoz stavebnin v Louce z důvodu jiného využití objektu, přímo jeho majitelem a veškerý obchod se tedy od 1. 1. 2018 přesunul na pobočku do Nasavrk.

Od začátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu. Nabízíme Vám komplexní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny a možnost dopravy na místo stavby. Mimo běžný sortiment skladem Vám zajistíme v co nejkratších dodacích lhůtách i zboží na objednávku z katalogů či kalkulace stavebních materiálů.

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás